Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés

A kérdés

Ha egy cég a működtetését, beleértve a könyvelést is SAP rendszerben végzi, akkor mit jelent az SAP-n kívüli utalás?

2018. szept. 27. 13:09  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha magánszemély magánszemélytől kap utalva kisebb összegeket (100 - 300e Ft) negyedévente, annak van bármilyen problémás jellege adózási szempontból?
Barátnőm utalna külföldről pénzt, kell utána adóznom?
Ha május 10-én lett véglegesítve az adóbevallás, de az ügyfélkapun az van, hogy 22-én lett módosítva?
Ha pénzt adok egy barátomnak utalással, akkor neki kell adóznia?
Ha a feleségem folyószámlájáról az én folyószámlámra utaltunk 9 millió Ft-ot, annak ugye nincs adókötelezettsége? Ha jól tudom, ez ajándékozásnak minősül vagy még annak se.
Ha apple store-n jeresztül vettem véletlen egy előfuzetést de még azbap visszatérítettem akkor normális hogy most vonják le annak az árát? Mikor utalják azt vissza?

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések az Adózás, könyvelés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!