Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Mit jelent ez az SMS amit...

Mit jelent ez az SMS amit kaptam a 1414es Telekomos szolgáltatótól?

Figyelt kérdés

Még soha nem kaptam ilyen jellegű smst, és nincs semmiféle díjtartozásom, se az előző hónapra vonatkozóan, se akár évekre visszatekintve.


Mégis azt írják, hogy 5000 ft lejárt díjtartozást mutat az egyenlegem, és 30 napom belül fizessem és rendezzem a tartozásom.


Ezt valószínűleg az előző hónapra értik. Az előző hónapban én legalább 8-10 db emelt díjas SMS küldtem kb naponta egyébként. Lehet arra gyűlt fel az összeg? És miért fizetnek engem ezért külön, hogy külön rendezzem? Miért nem számítják hozzá és küldik ki a számlát rendesen amikor szokták havonta a telefonszámlára, miért kéne nekik ezt az összeget külön befizetnem? És miért nem mondjuk az alap 6000 ft-os telefonszámlám mellé még felszámítják ezt az 5ezret? Nem egészen, hogy miért kérik, hogy külön 30 napon belül fizessem nekik a "tartozást", amit nem is igazán értek, hogy így mire is vonatkozik.


Ez a pár dolog nem egészen világos, valaki segítene?


2018. okt. 1. 12:47
 1/3 anonim ***** válasza:
66%
Még a telefonszámukat is leírtad. A kérdés kiírása alatt már felhívhattad volna őket, hogy mit miért és hogyan számláztak.
2018. okt. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"A Telekom lakossági ügyfélszolgálata éjjel-nappal elérhető az alábbi telefonszámok felhívásával:

▪ 1414 – minden belföldi hálózatából díjmentesen hívható.

▪ +36-30-9303-100 – a Telekom belföldi mobil hálózatából díjmentesen,"


Díjmentes, azaz ingyenesen hívható.

Sosem fogom megérteni, miből gondoljátok, hogy itt, a Gyakorin mi a kisujjunkat a magasba tartva a széljárásbóül meg fogjuk tudni mondani, hogy miért kaptad ezt az sms-t.

MIÉRT NEM A SZOLGÁLTATÓT HÍVOD?? INGYENES!!!


Mint ahogy azt sem tudjuk megmondani, hogy a bank miért vont le, hogy a villanyszámla miért lett annyi, amennyi, stb.


És nem, nem kötözködni akarok, csak rámutatni arra, hogy vannak sokkal egyszerűbb és hatékonyabb megoldások, mint a Gyakorin kérdezni számla ügyben.

2018. okt. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy kiállítottak egy hóközi számlát, mert a szokásosnál nagyobb lesz a telefonszámlád. Elvileg kapnod kell róla számlát is pár napon belül, nem csak SMS-t. A Telekomnak van egy ilyen hülyesége.

Viszont ebben az esetben ez nem számít "lejárt tartozásnak".


[link]

2018. okt. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!