Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Könyvelési ismereteimet...

Könyvelési ismereteimet szeretném feleleveníteni és a hiányosságokat pótolni. Milyen könyvet javasoltok ehhez?

Figyelt kérdés

2018. okt. 12. 11:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Milyen alapjaid vannak?

Tanultad csak vagy dolgoztál is benne, mennyi ideig, milyen területen?

2018. okt. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mennyi időt hagytál ki? Mi a célod vele? Dolgozni szeretnél ezen a területen, vagy csak pótolni valamit?


Adj kis infot hogy segíthessünk :)

2018. okt. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
bocsi, a lényeg kimaradt. csak tanultam egy évig és most szükségem lenne az alapokra, hogy tudjak építkezni rá
2018. okt. 23. 19:47
 4/5 anonim ***** válasza:
Bármelyik számviteli alapismeretek könyv megteszi szerintem.
2018. okt. 25. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ugyanebben a cipőben jártam, ha van már végzettséged róla, akkor ajánlom az ELO-t. A végzettség nekem is megvolt, de sokat hagytam ki. Kértem tőlük a könyvelést alapfokon. Ez pénzes ugyan, nekem a teljes 24 leckés tananyag került 50 ezerbe online tanulással. Szerintem megérte. Minden lecke végén ott a házi, amit online beküldesz, a tanár jó fej volt, segítőkész, utána Ugyanígy online le tudsz vizsgázni, amiről igazolást adnak. De ez csak akkor jó, ha a végzettséged megvan és csak frissíteni akarsz, mert nem ad végzettséget, csak igazolást.
2018. okt. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!