Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Egyéni vállalkozással járó...

Egyéni vállalkozással járó költségek?

Figyelt kérdés

Egyéni vállalkozás indításán gondolkozom.

És az a kérdésem hogy milyen költségekkel jár?

Gondolok itt a bevétel utáni adózásra illetve az olyan költségekre amelyek a munkák számától független.



2018. nov. 4. 17:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Na amíg ezt így kérdezed, maradj alkalmazott. Szerinted teljesen mindegy, hogy mit vállalkozol, van erre egy általános válasz?

Nem, segítek, nincsen. Készíts üzleti tervet aztán fáradj el egy könyvelőhöz.

2018. nov. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Milyen vállalkozás?
2018. nov. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ne haragudj, de szándékosan nem közöltem a vállalkozás fő profilját.


Valamint ha nehezedre esik olyan hozzászólást hagyni, amely tényleg a kérdés megválaszolását szolgálja akkor a jövőben javaslom csak lépj tovább. :)

2018. nov. 4. 18:24
 4/7 anonim ***** válasza:
De ha egyszer ezt ennyiből még könyvelőként se lehet megmondani, azt lehet megmondani maximum hogy mennyi járulékfizetés, de lehet kata opció is, van-e e főállás mellette stb stb.... Szóval keressél egy könyvelőt, aki ezen kérdésedre válaszol, az nem normális, ugyanis ez egy kérdés, amiről most kisregényt lehetne írni kb mindent leírni amit egy egyéni vállalkozásról tudni lehet....
2018. nov. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Ilyen esetben ilyen választ vártam...nem lehurrogást

2018. nov. 5. 16:11
 6/7 anonim ***** válasza:

Csak segíteni akartam, de úgy látszik jó felwslegesen, bocs, hogy nem vagyok gondolatvasó


#2

2018. nov. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Főként az első kommentelőhöz szólt amit írtam.

A hasznos kommenteket pedig köszönöm!

2018. nov. 6. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!