Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés

A kérdés

Deloitte-nál milyen könyvelésen dolgozni?

Egy másik big4-tól mennék, junior accountant pozi érdekelne.

Közösség, vezetőség, túlórák, stb érdekelne :)

Köszi!

Keress kérdéseket hasonló témákban: könyvelés, adózás, beszámoló, bevallás, audit, tanácsadás

nov. 6. 11:16  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szeptember 17. én kezdtem meg a munkám 1 napi túlórával 11 napot tudtam dolgozni de a munkabérjegyzékbe 10 munkaidő van 80 óra rendkivüli munkánál semmi van elszámolták a túlórát?
Ha soha nem akarok dolgozni, akkor a TB-n kívül mit kötelező még fizetnem magam után?
Ha nyugdíj mellett elmegyek dolgozni kell-e nekem adóbevallást írnom vagy a NAV megcsinálja helyettem? (Ez is május 20?
Katás magánvállalkozóként tudok úgy dolgozni egy cég alkalmazottjaként, hogy nem kell utánam adózniuk, csak zsebbe megy a pénz?
Ha felvesznek egy gyárba dolgozni mondjuk a suzukiba és 1 nap után kirugnak vagy nem válik be és átmegyek másik gyárba gondot okoz? Észreveszik akihez megyek? Mikortól jelentenek be?
Magyarországról legális egy céget bejegyezni külföldre, vagy egy olyan cégnek dolgozni?

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések az Adózás, könyvelés rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!