Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés

A kérdés

Webáruháznál a futárszolgálatos szállítás közvetített szolgáltatásnak számít?

Iparűzési adó szempontjából érdekes.

nov. 7. 09:31  Privát üzenet  

A válasz
Általában igen. De csak akkor, ha ki is számlázod.

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont nov. 7. 10:30 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A számlát internetes rendeléseknél a csomagba rakják, vagy kiküldik a számlázási címre külön?
Ha ebayről rendeltem valami 51$-ért, és a szállítás is ennyi volt, akkor a vámon a szállítás után is ki kell fizetnem a 27% áfát és vámot, vagy csak a termékre kell?
Ha én cégesen szállítok, akkor a szállítási költségem nem a bruttó szállítási összeg, hanem a nettó?
Rendeltem valamit 13000 forint értékben egy webshopból Svédországból. Mit csináljak, hogy átmenjen a vámon?
Reális, hogy DHL-en keresztül külföldről rendelt óráért több mint 50%-ot ráfizetek az elvámolás után?
Teszveszes anyukák? Megbizható a futárszolgálatos szállitás?

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések az Adózás, könyvelés rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!