Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés

A kérdés

Milyen jövedelemnek számít ha kiadom a lakásomat?

nov. 7. 18:33  Privát üzenet  

A válaszok
Van rá speciális adózási forma, keress rá a neten.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont nov. 7. 20:20 Privát üzenet
Önálló tevékenységből származó jövedelemnek.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont nov. 8. 05:29 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Kulfodon élek jò ideje. Bejelentettem a NAV-nak, hogy kulfoldon adòzom és folyòsítom a bistosítást. Mit kell tennem, ugyanis nem rég eladtam a lakásomat?
A nyugdíj jövedelemnek számít?
Ha a a lakásomat albérletbe adom ki, de a szerződésben EUR-ban (euró) van feltüntetve az összes én nem forintban, akkor azt hogyan adózom? Vagy írjam át forintra? Még nem adtam...
Amennyiben az állandóan, hivatalosan is bejelentetten bérleménybe adott lakásomat felújítom, elszámolhatom a felújítás költségét? Pl. Visszaigényelhetem az Áfát? Nem cég vagyok,...
Tavaly néhány hónapra kiadtam a lakásomat, aminek az adóját negyedévente el is utaltam a NAV-hoz. Ezt be kell írnom az adóbevallásba? Ha igen, hová? Csak ingatlan eladással...
Ha airbnb-n keresztül kiadom a lakásomat, pl. amikor nyaralok, szóval mondjuk 10 napra, egy évben maximum 20 napra, mik az adóvonzatok, ha vannak? Lécci ne adjatok linket, nincs idegem elolvasni.

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések az Adózás, könyvelés rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!