Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Mennyibe kerül körülbelül egy...

Mennyibe kerül körülbelül egy könyvelőnél az adótanácsadás?

Figyelt kérdés

2018. dec. 3. 14:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez az adoszakerto terulete, nem konyveloe. Konyvelo erthet pl. kft-k vagy EV-k adozasahoz, de nem szoktak atlatni a lehetosegeket. Konyvelok altalaban 0-15 ezer / ora-ert valaszolnak minden kerdesedre (mar ha tudnak), de nagyon valtozo a kapott tanacsok minosege.
2018. dec. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ahogy #1 írta, egy könyvelő nem feltétlenül fog tudni segíteni az adótanácsadás minden fajtájában, bár nyilván az alapvetőbb dolgokkal tisztában lesz.

Nekem 15.000 forint/hó a könyvelő, ha van kérdésem ingyen segít (havi 1-2 óra).

2018. dec. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tájékoztatást és az árat is!


Nem tudtam hogy létezik erre egy külön szakma, azt gondoltam ez is a könyvelő szakterülete. Akkor utána nézek ennek is!

2018. dec. 3. 21:26
 4/4 anonim ***** válasza:

#3

Azért talán azt sem árt megjegyezni, hogy ezek azért eléggé összetartozó témakörök, sokan hirdetik magukat úgy, hogy könyvelés/adótanácsadás/etc. egyben.

2018. dec. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!