Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » 18T1011-es vagy T1011-es...

18T1011-es vagy T1011-es nyomtatványt honnan lehet beszerezni, ami a TB befizetéshez való csekk igényléséhez szükséges?

Figyelt kérdés
El vagyok maradva a TB-vel és kellene ez a nyomtatvány, péntekig be kell küldenem, mert már zargat a NAV. Hol lehet ezt megszerezni? Sajnos nyomtatni nem tudok. Pl postán vagy valamilyen hivatalban?

2018. dec. 19. 07:32
 1/10 anonim ***** válasza:
A NAV ügyfélszolgalatán tudnak adni.
2018. dec. 19. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És az hol van?
2018. dec. 19. 08:55
 3/10 anonim ***** válasza:
google városod -> nav ügyfélszolgálat
2018. dec. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
És aki nem városban, hanem vidéken lakik?
2018. dec. 19. 09:55
 5/10 anonim ***** válasza:
Hol laksz pontosan?
2018. dec. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Akkor bemész annak a városnak az nav ügyfélszolgálatára, akihez tartozok, de sok helyen már kormányablakban is intézhető navos ügy. De a legegyszerűbb az, ha keresel valakit a faluban akinek van nyomtatóra kinyomtatjátok nav oldaláról és be küldöd postán.

De ha van ügyfélkapud és interneted, letöltöd a nav honlapjáról az Ányk alkalmazás, abba letöltöd a nyomtatványt és beküldöd elektronikusan, és nyomtatni se kell. Ügyfélkaput szintén kormányablakban tudsz csináltatni.

2018. dec. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem is kell papír alapon beadni nekik.

Ha van Ügyfélkapud (azt hiszem, az kell hozzá), akkor elég a nyomtatványkitöltő programjukat (ÁNYK) letölteni, telepíteni és azon keresztül kitölteni és elektronikusan benyújtani a kellő nyomtatványokat:


[link]


Én életemben nem voltam még bent a NAV-nál személyesen, minden nyomtatványt ezen keresztül szoktam beküldeni nekik.

2018. dec. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm, akkor ez az Ügyfélkapus megoldás lesz inkább, mert a nav kirendeltség sajnos ide nagyon messze van és betegség miatt nemigen tudnék oda utazni jelenleg, az Ügyfélkaput még csak-csak meg tudom csináltatni a legközelebbi városban.
2018. dec. 19. 20:58
 9/10 A kérdező kommentje:
Az ÁNYK programot már sikerült telepíteni az Arch Linux-ra, el is indul, akkor most már csak az Ügyfélkapura kell regisztrálni.
2018. dec. 19. 21:48
 10/10 anonim ***** válasza:

Keresd ki a számlaszámot, és utald át. Csak egyszerűbb, mint nyomtatványokat kinyomtatni/kinyomtattatni, kitölteni, elballagni a postára, jó pénzért feladni, várni az szent sárga csekkre, azzal is elballagni a postára, majd feladni... 😃

El kéne már felejteni ezt a sárga csekkes mókázást 2018/19-ben

2019. jan. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!