Főkönyvi könyvelés?

Figyelt kérdés
Konkrétan nekem a fogalma,fajtái, vezetésük technikai módszerei kellenének.

2019. jan. 3. 18:02
 1/6 anonim ***** válasza:
74%

Hogy képzelted el? Leírjam a számvitel-t - pár könyvnyi infot válaszban?

Konkrétan mi a kérdésed? Ha meg tudod fogalmazni szívesen válaszolok de ez kb olyan kérdés, minthogy valaki írja le a programozást hogy mi az és hoyg kell csinálni... wtf?

2019. jan. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ha egy kicsit is jobban figyelnél, akkor láthatnád, hogy alatta leírtam, hogy mire vagyok kíváncsi.
2019. jan. 3. 19:02
 3/6 anonim ***** válasza:
66%
de az minimum egy szakdolgozat amit kérdeztél....egyetértek az első válaszolóval....
2019. jan. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Most már teljesen mindegy, köszönöm a segítséget. Már megtaláltam magam a válaszokat. Legközelebb inkább akkor kommentáljátok a kérdéseket, ha érdemben tudtok is rá válaszolni. Erre való a gyakori kérdések vagy talán tévedek?
2019. jan. 3. 20:31
 5/6 anonim ***** válasza:

Ne haragudj kérdező, de a válaszolóknak igazuk van.


"...vezetésük technikai módszerei kellenének..."


Már csak ez alapján az egész számviteli törvényt belinkelhetnénk. :)


Csak a "fogalma, fajtái" alapján még nem. A "fajtái"-t nem is értem. :)

2019. jan. 4. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Ha a fenti kérdésedre megtaláltad a rövid választ kérek tedd meg hogy bemásolod ide. Komolyan kiváncsi lennék szakmai szemmel hogy milyen rövid választ találtál rájuk.

(Első válaszoló voltam)

2019. jan. 4. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!