Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Tényleg csak minimálbérért...

Tényleg csak minimálbérért gyakornokoskodhatok 3 évig?

Figyelt kérdés

Pénzügyi számviteli ügyintéző okj-n vagyok és gondolkozom egy mérlegképes könyvelőin viszont most azt mondták nekem, hogy 3 évig csak egy másik könyvelő mellett "dolgozhatok" nem többért mint a minimálbér.

Azt eddig is tudtam, hogy 3 évig még "tanulni" kell, de tényleg ilyen kevés pénzért?



2019. jan. 17. 21:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Annyiért, amennyiben megállapodsz a munkáltatóddal. Viszont vedd figyelembe, hogy pályakezdőként, tapasztalat híján sokkal többet nem érsz egy munkáltatónak. És a minimálbérrel még nem is jársz végtelenül rosszul, nagyobb nevű könyvelőknél, ügyvédeknél nem ritka, hogy még a gyakornoknak kell fizetnie azért, hogy ott lehessen és tanulhasson.
2019. jan. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Annyi pénzért, amennyit fizetnek a munkádért.
2019. jan. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez nem így van, nézz utána jobban, összekevered az ügyvédekkel, de ott sem ilyen hosszú az idő, és szó sincs minimálbérről. Mérlegképest csináld meg, meg lehet belőle élni.
2019. jan. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ezt egy tanárom mondta, aki nagyon szeretné, hogy egyetemre menjek, viszont én nem akarok.
2019. jan. 18. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!