Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Esti tagozatosként dolgoztam...

Esti tagozatosként dolgoztam egy szövetkezetnél, a nav szerint tartozásom van, kinek kell fizetni ebben az esetben? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Olyan esetben mi van, hogyha egy diák szövetkezetnél dolgoztam diákmunkán, esti tagozatosként de nappalisként adóztak utánam (elvileg a munkát nem is vállalhattam volna estisként, csakis nappalisként) és most a nav szerint tartozásom van feléjük. Kinek kell ilyenkor fizetni?

2019. febr. 6. 22:26
 1/1 anonim ***** válasza:

Neked kell fizetni. A diákszövetkezetetes szerződésben benne van, hogy aláírásoddal tanúsítod, hogy nappali tagozatos vagy, így náluk nincs felelősség.

Tudtad jól, hogy estis vagy mégis regisztráltál és dolgoztál isz-en keresztül.

2019. febr. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!