Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés

A kérdés

Reklámadót kell fizetni?

Fejlesztettem egy Google Android game-et. Integráltam bele reklámfelületeket. Ebből származik majd bevétel, ha feltöltöm és útnak indítom a Play áruházban.

Kft. esetében az innen származó bevételek hogy adóznak? Google-nek állítom majd ki a számlát (még ha nekik valójában nem is kell elküldenem), amely ÁFA-mentes lesz (mivel B2B, gondolom).

Stimm?

És a reklámadóval mi a helyzet? Mivel én adom ki a reklámfelületet, elvileg ez is fizetendő?

febr. 12. 01:01  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Katás bt-vel dolgozik a lányom főállásban. Ha alapít kft-t is akkor ott mit kell fizetni utána?
Ebben a hónapban (6-án) csináltam egy egyéni vállalkozást.12-ig nekem is be kell fizetni már az 50. 000Ft-ot?
Esti tagozatosként dolgoztam egy szövetkezetnél, a nav szerint tartozásom van, kinek kell fizetni ebben az esetben? Bővebben lent.
5,3 Százalékos reklámadót kell majd fizetni?
A most bevezetett reklámadót a you tube-on futó reklámok után is kell fizetni és mennyi összeg felett?
A jelenleg hatályos szabályozások szerint, ha egy márka reklámjában egy másik tűnik fel (pl. : Telenor reklámban egy samsung telefon), akkor azután több reklámadót kell fizetni?

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések az Adózás, könyvelés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!