Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Fontos! Hogyan tudhatom meg...

Szilard777 kérdése:

Fontos! Hogyan tudhatom meg hogy miert fizetek tobbet? (tobb lent)

Figyelt kérdés
Tortenet: egy telefon szolgáltatonál elofizetek, havonta nagyjabol ugyanannyi osszeget kell fizessek, viszont ebben a honapban sokkal tobbet. Kerdes: az a kerdesem hogy hogyan lehet azt megtudni hogy mi az amit tettem hogy tobbet kell fizessek vagyis pl. Tobbet mobilneteztem vagy hasonlo. Mivel nem tudom hogy miert van es nem tudok utana jarni, gyanakszom arra hogy volt egy alkalmazas amiben veletlenul megvasaroltak veletlenul a vip.-jegyet es ezert van, lehetseges-e ? ( sajnalom ha nehezen lehet megerteni, azert van mert romaniaban lakom es csak igy tudom elmagyarazni erthetoen egy magyarorszagi szamara)

2019. febr. 26. 16:38
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem opció, hogy megnézd a számládat vagy felhívd a telefonos ügyfélszolgálatot?

Senki más nem fogja tudni helyetted, hiába írod ki ide.

Itt az ügyfélszolgálat 0-24-ben működik, nem hiszem, hogy ott máshogy lenne.

Az ottani díjcsomagodat meg főleg nem ismerhetjük.

Lejárhatott a hűségidő, vehettél valamit, ráterhelhettek vmit, pl. korábbi kikapcsolást, vagy egyszerűen csak változott az ár.

Nem vagyunk jósok, ezt csak te kérdezheted meg.

2019. febr. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!