Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Ha az ügyfélkapun keresztül...

Ha az ügyfélkapun keresztül az e-szja-n nyilatkoztam az adóm 1%-áról az felülírja ha valahol papíron megadom az adószámom?

Figyelt kérdés
Még várakoztam egy szervezet elmondta mivel foglalkoznak, és felírták az adószámomat, kicsit naiv voltam. Itthon utána néztem, és nem volt szimpatikus, ezért most felajánlottam másnak. Tegnap írták fel a számomat. Nem tudom melyik lép így érvénybe.

2019. márc. 13. 12:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Csak és kizárólag az, amit Te megadsz a bevallásodban.

Jha és egy jótanács: ne add meg a személyes adataidat az utcán lézengő embereknek ;)

2019. márc. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen, hülyeség, de nem sokat tudnak az adószámommal kezdeni, de lehettem volna határozottabb, legközelebb az ilyeneket fenntartásokkal kezelem
2019. márc. 14. 13:12
 3/4 anonim ***** válasza:

Adóazonosítóra gondolsz ugye? Ami az adókártyádon van és nyolcassal kezdődik?

Vagy esetleg cég vagy vállalkozó vagy, hogy van adószámod?

2019. márc. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
az adóazonosítóra, igen
2019. márc. 14. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!