Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Mikor hozza a postás a pénzt?

Mikor hozza a postás a pénzt?

Figyelt kérdés
Február 16-án adtam fel az adóbevallást postán,az adóvisszatérítést a címemre kértem. Már a beérkezéstől is bőven eltelt 30 nap,de még mindig semmi. Vajon a postán "ülnek rajta"?

2019. márc. 25. 15:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Lekönyvelték már a bevallásod? Mert csak utána fizetnek.
2019. márc. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs ügyfélkapum,ezért nem tudom. Érdemes telefonon érdeklődni?
2019. márc. 25. 17:15
 3/7 A kérdező kommentje:
Egyébként úgy tudtam,h a beérkezéstől számított 30 nap az utalás.
2019. márc. 25. 17:56
 4/7 anonim ***** válasza:
A postán nem ülnek rajta. Még senki nem kapott vissza pénzt a NAV-tól, legalább is én egyet sem vittem még idén...
2019. márc. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! Közben (nem bírtam ki) rákérdeztem telefonon,azt mondták,h valóban 30 nap múlva utalnak,de,ha postán kértem,akkor számoljak rá még plusz 3-4 napot.

Remélem,kedves utolsó,h neked van igazad,mert (bár' ne kéne,de) már nagyon jól jönne most az a pénz...

2019. márc. 28. 05:23
 6/7 anonim ***** válasza:
25 éve dolgozom a postán...
2019. márc. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Végül tegnap megkaptam a pénzt☺
2019. márc. 29. 06:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!