Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » TB fizetés bejelentkezés...

TB fizetés bejelentkezés 19T1011 - EGT nyilatkozat kérdés?

Figyelt kérdés

Be akarok jelentkezni TB fizetés alá ügyfélkapun keresztül. Magyar állampolgár vagyok és van olyan nyilatkozási lehetőség hogy


"alulirott nyilatkozom arról hogy más EGT államban külföldön fennáló biztositási jogviszonnyal nem rendelekezem. Magyarország által kötött nemzetközi egyezmény hatálya alatt nem állok illetve nemzetközi szervezet biztonsági rendszerében létrejött biztositásom nincs"



Na most ezt nekem ki kell pipálnom, vagy mi a fene ez? Vagy csak EGT állampolgároknak kell ezzel a résszel törődnie, mert nem értem?


Köszönöm!


2019. ápr. 7. 23:53
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja és itthon dolgoztam. Kulfoldon nem nincs is kint semmi biztosításom vagy ilyesmi!
2019. ápr. 8. 00:35
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Igen, Neked is ki kell pipálnod, ha nincs külföldön biztosításod.
2019. ápr. 8. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!