Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Mit tudnak velem kezdeni, ha...

Mit tudnak velem kezdeni, ha feljelentenek?

Figyelt kérdés
Középiskolásokat korrepetálok matematikából és az egyik diákom 1-est kapott a dolgozatára, miután nálam volt mindössze egy órát. Mondtam neki, hogy ez nem volt elég semmire, nem vagyok csodatévő, de anyuka is kikelt magából és megfenyegetett, hogy feljelent, mert nem adózok a jövedelmem után...szerintem semmit nem tudnak velem kezdeni még akkor sem ha tényleg feljelent :D de hátha ti jobban tudjátok.
2019. máj. 15. 18:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem valószínű.
2019. máj. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ők nem tudnak, de ha valóban nem adózol és lebuksz (mert a bejelentésük miatt ellenőrzik), akkor bajba kerülhetsz. De nem hiszem, hogy bejelentik, ha tanulni lusták, akkor ahhoz is, hogy kiderítsék, hogy ezt hol lehet jelenteni
2019. máj. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

... mindamellett mit is ellenőrizne a NAV?

Számlát adtál? Nem, hát akkor??? Ha szemetek akkor neked meg ki fog hagyni az emlékezeted és ingyen korrepetáltad a kis lustát. ennyi!

2019. máj. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
majd jovo majusban feljelenthet ha akar :D
2019. máj. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát ez az, hogy kp-ban kapom a "fizetésem", a bankszámlámon annak semmi nyoma. Valamint egyetemista vagyok, semmi sincs a nevemen, bizonyítani semmilyen illegális jövedelmet nem tudnak :D
2019. máj. 16. 00:28
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezután figyelni fognak, lesz egy próbatanoncod, és nagyon csúnyán lebux majd.

Elég sok pénzedbe fog ez kerülni.

2019. máj. 16. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!