Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » 2019-05-15. -én lett a SZJA...

Fortuna.tibor kérdése:

2019-05-15. -én lett a SZJA beadva nekem ügyfélkapun keresztül aban segítségeteket márhogy hogyan tudom megnézni ügyfélkapun keresztül, hogy mikor kerül kiutalásra?

Figyelt kérdés
( postás hoza a lakáscímemre a vissza igénylet összeget) az eBEV-en megnéztem de sajnos ott csak azt az összeget látom amit vissza kapok a 82805 ft ott.
2019. máj. 18. 09:04
 1/3 anonim ***** válasza:
A beérkezéstől számított 30 nap. Nem tudom, hol látod a pontos dátumot, de kb egy hónap múlva fogod megkapni a pénzt. Gondolom, hogy hétfőn vagy kedden, az már annyira nem fontos.
2019. máj. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ügyfélkapun belépve olyat keresel, hogy "eBEV szolgáltatás". Bal kéz felől listázva található általában.


Rákattintva bejön az "Információ" lap, nem foglalkozol vele.


Fenti füleknél "Szolgáltatások"-on belül "Adószámla és pótlékadatok". Azon belül "Adószámla".


Alul "Új lekérdezés".


Mindent hagysz úgy, ahogy a rendszer beírta, és "Lekérdezés indítása".


Alsó táblába hozza a lekérdezésed. A tábla jobb kéz felőli oldalán lesz egy olyan kék színű jelzés, hogy "elkészült eredmények". Ha arra rákattintasz, az alatta lévő ikon színesre vált. Az ikonra kattintva letölti a gépedre az adó(folyó)számládat a rendszer. Azt megnyitva a bal oldalon látod a kötelezettségeket (+ vagy - is lehet oda könyvelve), a jobb oldalon látod a befizetéseket, kiutalásokat. Ha már elindították a kiutalást látod jobb oldalon a 82.805,- Ft összeget és előtte a dátumot, hogy mikor indították el.

2019. máj. 19. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
.... az "elkészült eredményekre" lehet, hogy pár percet várni kell, ha túlterhelt a NAV-os rendszer. Valószínűleg 20-áig az lesz... :)
2019. máj. 19. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!