Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Avon tamacsado szeretnek...

Avon tamacsado szeretnek lenni. Az lenne a kerdesem hogy hallottam hogy kapnak egy csomagot. Ha ez igaz kapnak? Mit tartalmaz a csomag? Es kell fizetni erte?

Figyelt kérdés
2019. jún. 3. 20:25
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
hogyne kéne fizetni érte! ez a lényeg! kifizettetik veled a csomagot, nem fogsz tudni eladni annyit, hogy 0ra jönnél ki, aztán vagy csinálod addig, amíg meg nem unod és elbúcsúzol a pénzedtől, vagy reménykedsz míg meg nem halsz
2019. jún. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%

1-es, ha nem ismered a menetét a dolgoknak, akkor legalább ne írj zöldséget :-)


Teljesen ingyen és bérmentve beléphetsz az Avonba:

"Nincs belépési költség, tagsági díj, alapkészlet vásárlás"


Kezdőcsomagot egyáltalán nem kötelező vásárolni - csak lehetőség van rá és megéri.


Annyi van csak, hogy ahhoz, hogy tanácsadónő legyél, ki kell neveznie egy koordinátornak és X összegű megrendelést (azt hiszem, 7.500 ft) kell összegyűjtened, amit - ha még mindig így van, akkor meghitelez az Avon és 2 héten belül kell, beszedned a vevőktől és befizetned az Avonnak.

2019. jún. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
57%

Ha igaz, kapnak.


Írásjeleket használni meg luxus.

2019. jún. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
En nem azt kérdeztem hogy hogyan kell irasjeleket hasznalni!!!!!ha ennyire zavar leoj tovabb... :)
2019. jún. 9. 23:08
 5/7 anonim ***** válasza:

Kérdező, azért reagálhattál volna valamit az én írásomra is, 2-es vagyok.

Idejöttem segíteni, erre le se tojsz :D - csak azzal foglalkozol, aki beléd kötött.

2019. jún. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) :)
2019. jún. 16. 16:24
 7/7 anonim ***** válasza:

Amúgy most az Avon fuzionál egy másik céggel - nem tudom, hogy továbbra is ez a rendszer lesz e?

Én szerettem csinálni, most is él a tanácsadói regisztrációm, habár már kb. 1 éve nem rendeltem semmit. De nem kerül pénzbe, nem erőszakolnak semmit, időnként kapok hírlevelet az akciókról aztán annyi.

Sajnos már leszázalékoltak, így nem nagyon vagyok kapcsolatban emberekkel - direkt ezért meg nem fogom hívogatni őket :-)

2019. jún. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!