Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Lehet-e abból bajom, ha egy...

Lehet-e abból bajom, ha egy cég szerződés nélkül utalgat nekem pénzt?

Figyelt kérdés
Igen, elég rosszul hangzik, úgyhogy kifejtem. Van egy külföldi cég, ahol feladatok elvégzéséért, apróbb fizetségeket kapsz. Napi kifizetés van. Beregisztráltam, regisztrációnál jelezték, hogy szükség lesz majd arra, hogy tudjunk számlázni, vagy hogy valaki be tudjon nekünk számlázni. Utána küldtek egy szerződést, amit én nem töltöttem ki, mert még nem volt meg az egyéni vállalkozóim. Viszont megnyílt előttem a felület, elvégeztem pár feladatot, és kaptam utalást is. Meg is érkezett. Írtam nekik is a problémáról már egy hete, de nem reagáltak. Mi a teendőm, mit kell tennem, hogy ne kerüljek bajba?
2019. jún. 10. 13:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kiváltani a vállalkozóit.
2019. jún. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%
Ha apróbb összegekről van szó, nem hiszem, hogy bármi bajod lenne belőle. De ha nyugtalanít a dolog, vedd fel a kapcsolatot a NAV-val, és kérdezd meg!
2019. jún. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A cég nem utalgat szerződés nélkül. A szerződés létrejött köztetek, ha szóban vagy ráutaló magatartással, akkor is. Én sem írtam alá semmit (külföldi cég), mégis másfél éve ott dolgozom.
2019. jún. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Osztom az előttem hozzászóló válaszát.


Plusz: Nem tudjuk, milyen jellegű munkáról van szó.

2019. jún. 11. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!