Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Ha sms-ben nem kértem tervezet...

Ha sms-ben nem kértem tervezetet az adóbevallásról attól még megcsinálja a nav?

Figyelt kérdés
2019. jún. 13. 13:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindenkinek megcsinálja ha jól tudom, semmiféle sms-ben nem kell kérni. Ügyfélkapun keresztül jóvá is lehet hagyni. A tavalyit már nyilván nem mert annak már lejárt a beadási határideje.
2019. jún. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Azért kellett volna smsben kérnem tervezetet mert nincs ügyfélkapum...

Nem tudom idén hogy kerülte el a figyelmem de sajna most későn kapcsoltam...

2019. jún. 13. 13:43
 3/6 anonim ***** válasza:
Mindenkinek megcsinálják. Mivel lassan egy hónapja lejárt a határidő, hatályba is lépett, nincs teendőd.
2019. jún. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Huhh, köszönöm szépen! Akkor megnyugodtam..
2019. jún. 13. 13:58
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor csinálj. Most van rá kb 10 hónapod.
2019. jún. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mindenkinek megcsinálta, és ha nem tettél ezzel kapcsolatban semmit, akkor május 20-án a tervezet lett a végleges bevallásod.


Én azért nagyon nem ülnék nyugodtan a székemen, mivel ha hibás adatokat tartalmaz valamiért a bevallás, attól még úgy kell tekinteni, mintha Te nyújtottad volna be.


Készítettem én "saját" bevallást sokaknak, mivel a tervezet köszönőviszonyban sem volt a valósággal. Mindegyik sima munkaviszonyos volt, semmi extra.


NAV ügyfélszolgálatán bármikor megtekintheted a véglegessé vált tervezeted. Azért nem árt ránézni... :)

2019. jún. 14. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!