Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Miből áll egy könyvelő munkája?

Miből áll egy könyvelő munkája?

Figyelt kérdés
Minél részletesebb leírást kérek!

2019. jún. 16. 14:19
 1/4 anonim válasza:
Ez egy nagyon nehéz kérdés, mert attól is függ hogy mondjuk csak asszisztens vagy, vagy viszel saját cégeket "rendes" könyvelőként. Meg mondjuk attól is függ hogy egy cégnél könyvelsz vagy könyvelő irodába. Tehát ez elég összetett dolog. Ba kicsit pontosítassz, hogy mire gondolsz megpróbálok válaszolni. Én már két könyvelő irodában is dolgoztam, mind asszisztensként mind könyvelőként. :)
2019. jún. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
#1: Írjál le mindent! Halvány lila gőzöm nincs az egészről, nincs mit pontosítani. Annyi, hogy tanultam számvitelt egyetemen, de el sem tudom képzelni, hogy mit csinálnak a könyvelők.
2019. jún. 16. 17:11
 3/4 anonim válasza:
Rendben. Egyébként miért vagy oly kíváncsi arra hogy mit csinál egy könyvelő? ;) :P
2019. jún. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mit csinál egy könyvelő attól függ, azért erről kisregényt lehetne írni, milyen profilokat könyvel, annak mi az igénye, csak könyvelő , vagy könyvelő-adótanácsadó.... Én pl. könyvelek cégeknek ev-knek civil szervezeteknek, de pl. nem vállalok projekttársaságot külföldi telephelyeket (egy elég volt) stb... A cégek méretétől is függ, egy kicsinél sokszor bőven mást is csinálunk mint a könyvelés maga, én rengeteg oktatást tartok civileknek, civileket könyvelőknek stb. Szóval ezt így megmondani, kvázi lehetetlen. Szakmai alázattal megtalálhatod az utad, és akkor rájöhetsz mi mindent is csinál egy könyvelő....
2019. jún. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!