Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Ti mennyit kerestek könyvelőként?

Ti mennyit kerestek könyvelőként?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Elsősorban olyanoktól várok választ akik Budapesten dolgoznak könyvelőként. De mindenki leírhatja a sajátját nyugodtan.


Kérlek a hozzászolásban írjátok le, hogy

- mely városba (Budapest esetén mely kerületben) dolgoztok

- mennyi munka tapasztalatotok van

- jelenleg miből áll a könyvelői/asszisztensi (nevezzük bárhogy) munkátok

- ha jelenlegi munkahelyeteken feljebb léptetek mint amilyen pozícióban először dolgoztatok, akkor írjatok le hogy akkor és most milyen munkákat végeztek a mostani munkahelyeteken, mennyit kerestetek akkor és mennyi most, és mennyi idő alatt sikerült előrébb lépnetek.


Minden olyat írjátok le amkhez lehet viszonyítani.


Egy kérés szeretnék nyomatékosítani bennetek kik hozzászólást írtok: most nem az a lényeg hogy ki miért "csak" annyit keres pedig többet is kereshetne, meg akkor miért nem vált stb.. Ez modt itt nem egy vitaest! Rendben?


Mindenkinek köszönöm aki ír hozzászólást és elfogadja kérdésemet.


Köszönettel. :)


2019. jún. 30. 08:24
 1/1 anonim ***** válasza:

Debrecenben dolgozok pályakezdő könyvelőként (május óta), de előtte 1,5 évig gyakornok voltam, br 280 ezret kapok, pénzügy-számviteles diplomám van illetve ezzel kiváltottam a mérlegképes képesítést is.


AP könyvelő vagyok, vagyis a szállítói számlákkal foglalkozom csak. Ehhez a számlákat be kell érkeztetni SAP-ba, lekönyvelni és utána nyomon követni hogy ki lettek-e fizetve időben vagy vissza kell vmiért tartani illetve ha bármi van a szállítókkal nekünk kell egyeztetni velük. Hó végén zárást kell végezni, eltéréseket javítani és a társosztályoknak kell kimutatásokat biztosítani. Ha unalmasnak hangzik megvan az oka.

2019. jún. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!