Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Közalkalmazottat ( tanàr) be...

Közalkalmazottat ( tanàr) be lehet jelenteni hétvégère (szombat-vasàrnap), dolgozni?

Figyelt kérdés
Mivel a tanàroknak hetfőtől-pénteig van munka ( a pàr szombat kivètelevel ami munkanap)?

2019. júl. 22. 13:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Úgy érted, napi bejelentéssel foglalkoztatják? Az elég furcsa lenne ezen a pályán.
2019. júl. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Egy hònapban mondjuk 4 szombatra bejelnteni napi foglalkoztatàssal.


Azèrt kèrdezem mert a tanárok kezdő keresete nagyon alacsony... 0000 134000ft...


Ès jòl jönne majd plusz jövedelem.

2019. júl. 22. 13:26
 3/6 A kérdező kommentje:
Jogilag szavàlyos?
2019. júl. 22. 13:26
 4/6 anonim ***** válasza:
Attól, hogy van hétvégén pl. távoktatás/táborok/nyugdíjas egyetem/szakkörök/sportesemény/ünnepi előadás/megbeszélés/közbeszerzési ügyintézés/pályázatírás/felkészítők/stb. arra nem fogsz külön pénzt kapni. Tovább megyek, még extra szabadnapot sem adnak, de ezt tudnád te is, ha ezen a pályán mozognál!
2019. júl. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdező arra gondol, hogy ha főállásban tanárként fog dolgozni, akkor a szombati napokon vállalhat-e napi bejelentéssel valami más munkahelyen más munkát, másodállást, kiegészítendő a jövedelmét.
2019. júl. 25. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ő maga sem tudja, mit akart kérdezni :)
2019. júl. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!