Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Budapest Bankosok! Titeket is...

Budapest Bankosok! Titeket is megkerestek, hogy átválthattok a Jóljáró számlacsomagra? Megtettétek? Jó?

Figyelt kérdés

Engem már vagy 2 éve kb.negyedévenként megkeresnek ezzel,de eddig a hitel részek miatt nem szerettem volna. Sosem volt hitelkártyám se hitelkeretem se, nem is értek hozzá és nem is szeretném használni.


Viszont ezek elvileg opcionálisak igaz?


Kérem aki ismeri ezt a Jóljáró számlacsomagot az írja le,hol a csapda!?

Pl. valamelyik kártyánál havi 30 ezres költést elvárnak,de mi van ha nem teljesül? Vagy bármi negatívum amit tudtok erről érdekel.


Az vonzó, hogy nincsen pl.kártyadíj se,de az taszít, hogy ezzel már annyiszor megkerestek.


Köszönöm!



#Budapest Bank #Jóljáró számlacsomag
2019. júl. 24. 10:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Engem nem kerestek meg ezzel.
2019. júl. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nyilván olyan csomagban vagy most, amit a bank ki akar vezetni, egy ideje már nem is lehet olyan típusú számlát nyitni.


Mást, akit nem kerestek meg, lehet, hogy azért nem, mert másik csomagban van.


Jellemzően a bank olyan csomagokból akarja "kivinni" az ügyfeleket, ami neki nem jó. Ezért általában rosszabbra tudnál váltani helyette, persze ez nem 100%.


Meg kellene nézned, hogy a saját bankhasználati szokásaid mellett a mostani vagy a bank által kínált csomag a jobb neked. Esetleg valamelyik másik.

2019. júl. 25. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!