Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Miért vont le pénzt a bank?

Miért vont le pénzt a bank?

Figyelt kérdés
Nem rég csináltattam bank kártyát amiért állítólag nem kell fizetnem. Ma viszont jött egy SMS, hogy már feladták a postán a kártyám és a kártya kibocsátási díj 2101 Ft amit levettek a kártyámról amire én még aznap amikor csináltattam tettem rá 3000 Ft-ot. De nem értem ha nem lett volna rajta pénz akkor nem is vonják le?

2019. júl. 25. 01:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
De igen, levonják, csak akkor mínuszban van az egyenleged, amíg be nem teszel pénzt a bankszámládra. Egyébként szokás a bankok részéről, hogy a bankkártya igénylésekor rögtön be is fizettetik a kártya előállítási költségét, vagy ha az nincs, akkor a kártya éves használati díját.
2019. júl. 25. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Azért furcsállottam a dolgot mert egy ismerősöm is nem rég csináltatott ugyan ilyen számlacsomagban bankkártyát és neki nem vontak le semmilyen összeget sehonnan.

2019. júl. 25. 06:34
 3/5 anonim ***** válasza:

Épp csak a számlacsomagot nem árultad el: ha Junior, akkor pl. az első évben ingyenes a bankkártya, utána már azt hiszem, nem.

A számlacsomagodban van a banknál tudsz utánakérdezni, mi hogyan van?

2019. júl. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
27%
Jó hogy szerződés aláirásakor figyeltél. Ja...nem is. Helyette hittél valamit amit valaki mesélt. Hát ezért tart itt az ország. Pénzügyi analfabéták társasága a nagy többség
2019. júl. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
60%
En az Erste-nel vagyok, az elso evben nem vontak le semmit.
2019. júl. 26. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!