Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Miért nem tudom aktiválni a...

Miért nem tudom aktiválni a kártyát? Bankot csak holnap tudom hívni

Figyelt kérdés

Pár hete nyitottam egy számlát és azzal együtt igényeltem hozzá egy kártyát is. Azt mondták 7 nap alatt megjön. Netbankban megjelent a kártya, de 8-9 nap után eltűnt. vártam még egy hetet, semmi. Kártya nem jött meg. Netbankon keresztül igényeltem egy új kártyát. Ismét levontak x Forintot a számlámról

Rá egy hétre megkaptam a kártyát, de csak most veszem észre hogy a kártya száma nem egyezik a netbankban található kártyáéval. Ugyanakkor kaptam egy levelet amiben meg a kártyához tartozó pin kódot küldték el.

Na most ezt a kártyát ami nálam van atm-en keresztül nem tudtam aktiválni, azt írta érvénytelen. Holnap telefonálok már nekik.

Miért nem tudom a jelenlegit használni, illetve miért tűnt el a netbankból?

Küldeni fognak még egy kártyát ami meg a netbankban lévő kártyaszámát fogja birtokolni?

Tudom, előbb kellett volna hívnom őket



2019. júl. 28. 14:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Melyik bank? A legfontosabb információ. Így tapasztalati úton sem tud senki sem segíteni, mert nem tudja hogy az esetleges ismerete passzol-e a te problémádhoz.


Az első kártyát letiltattad? Vagy jelezted hogy meg sem jött? Talán a bank ezért automatikusan érvénytelenítette.


Aennyire specifikus az ügy, a bankban kell érdeklődnöd.

2019. júl. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Erste bank

Az első kártyával nem csináltam semmit, 8 nap után egyszerűen csak eltűnt a netbankból de rá egy hétre kihozták

2019. júl. 28. 14:48
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hívd fel őket 24/7ben van telefonos ügyfélszolgálat
2019. júl. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
telefonbank éjjel nappal hétvégén is elérhető, ott előbb és biztosabb választ kapsz, mint tőlünk.
2019. júl. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Koplárovics Béci ***** válasza:
Én azt tippelném, hogy az egyik kártyát és a másik pin kódját kaptad eddig meg.
2019. júl. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!