Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Van ebben a részletre vásárlás...

Van ebben a részletre vásárlásban buktató? Célszerű önrészt belefektetni?

Figyelt kérdés

[link]


Sajnos nem értem ezekhez, de jónak tűnik ez az ajánlat. Van ebben valamilyen buktató?

Azt tudom, hogy már 50 körül lehet vennj mas oldalakon, itt a részlettel 60ra jön ki. 0% THM, nincs önrész. Ha tegyek bele onrészt, mennyit?



2019. aug. 1. 00:43
 1/10 anonim ***** válasza:
63%
A THM független az önrésztől, mindegy, teszel-e bele. De szórakoztató elektronikát hitelre venni annak a jele, hogy te ezt nem engedhetnéd meg magadnak.
2019. aug. 1. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom az iPhone-ja is hitelre van...


Amúgy mindegy mennyi önerőt teszel bele, hiszen ugyanannyit fizetsz, 0 százalék THMnél. Amúgy a te szemszögedből majdnem 20 százalék "kamatot" fizetsz rá, máshol ennyivel olcsóbban megkaphatnád, ha lenne rá pénzed. Ez a shop azért tud 0%THMet adni, mert jócskán felülárazza ezeket a szarokat, így bevonzza azokat a marketingzombikat is, akiknek amúgy nem lenne pénzük. Mint például a kérdező.

2019. aug. 1. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, meg sosem vettem semmit reszletre, se iphonet semmit😇 Orulok ha nektek olyan jo az anyagi helyzetetek, hogy egyetem es alberlet mellett van penzetek ilyenre. Nekem egyben nincs, de mondjuk 8-10 honap alatt ki tudnam fizetni
2019. aug. 1. 16:51
 4/10 anonim válasza:

Szerintem nagy buktató nincs benne.

En anno igy vettem telefont tőlük, annyi ,hogy fizettem bele 60k önrészt igy havonta kevesebbet kellett fizetni. Na meg szerencsésen is fogtam ki mert pont akciós volt a 128gb-os iPhone 7.

2019. aug. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt egyetem mellett pénzem erre, ahogy neked sincs. Én nem is vettem ilyet, te meg egy puccos fülhallgatóért hitelbe vered magad. Tanulj, keress pénzt aztán vedd meg, ha már megteheted.
2019. aug. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 SBe11 válasza:
Én is pont ezen gondolkodok de nem tudom féljek e ettől a hitel dologtól telefonomaat szolgáltatónál vettem részletre azzal még nem volt semmi csak az ugye nem hitel mint ez egyhogy erre én is kiváncsi lennék
2019. aug. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az is ugyanúgy hitel.
2019. aug. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A részletre vett telefon is hitel. Szerepelni fog a KHR-ben és beszámít a maximális jövedelem arányos törlesztőbe, ha másik hitelt, pl. lakáshitelt szeretnél.
2019. aug. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Már azóta megvettem😊 A tanulj, dolgozz, keress penzhez csak annyit fűznék, hogy rendszeres jovedelem nelkul nem adták volna ki.😊
2019. aug. 11. 23:07
 10/10 anonim ***** válasza:

Én is így akarom venni az új telefont.

Mert a telekomnál fullos előfizetéssel adják az új iphonet 340 ezerért. A teljes ár 460 ami 20 ezerrel drágább mint az istylenál.

Vagyis ha befizetek 350 ezret és egy olcsóbb csomagot veszek akkor kedvezőbben jövök ki jócskán.

2019. szept. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!