Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Plusz díj felszámolása azért,...

Plusz díj felszámolása azért, hogy tudjak részvényeket vásárolni?

Figyelt kérdés

Ez minden banknál így van? Jelenleg az OTP-nél havi ~2500-3000 Ft-ot kell fizessek, hogy tudjak "tőzsdézni".


Tehát ha 4-5 évre szeretnék venni pár részvényt, akkor 4-5 évig fizetni fogom a havi díjat... Ez mindegyik banknál így van?



2019. aug. 5. 18:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Random capitalnál nincs havidíj.

És az is beva védett.

2019. aug. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A kérdés bankokra vonatkozott ha jól értem és tudtommal a Random Capital nem bank.

A válasz: igen, sajnos a magyarországi bankok legtöbbjénél 2-3ezer Ft havidíj van plusz vásárláskor és eladáskor jó magas díjat vonnak le.

A havidíj egy dolog. Ha brókert választasz sokmindent kell nézned: mennyit vonnak le részvény vételkor és eladáskor, mennyibe kerül visszautalnod a pénzt a bankszámládra, stb.

2019. aug. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Rossz a számlacsomagod! Szintèn OTP-nèl vagyok. LAFO számlavezetès pár 100 forint/hó + ingyenes èrtèkpapírszámla. Ha nincs rajta rèszvèny forgalom, akkor kell negyedèvente 500Ft-ot ráfizetni. Köss egy új szerződèst!
2019. aug. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"A kérdés bankokra vonatkozott ha jól értem és tudtommal a Random Capital nem bank."


A kérdés LÉNYEGI RÉSZE az volt, hogy tud részvényt venni.

Igen meg lehet venni a részvényt bankban, de minek vennéd bankban, ha olcsóban megkapod máshol, ami ugyanúgy BEVA garantált.

2019. aug. 6. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!