Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Véletlen kikukáztam a Multipon...

Véletlen kikukáztam a Multipont hitelkártyát, de nem aktiváltam. Ki lehet így "húzni" még két évig?

Figyelt kérdés
Igazából nem is használom már, mert nagyon sok multipont elfogadóhely megszűnt. Azért dobtam ki véletlen, mert már többedik kérésre sem szüntették meg a papírformájú bankkivonatot és ezt is olvasatlanul, úgymond "junk-maileztem".
2019. aug. 8. 16:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nem is hasznalod, mit akarsz kihuzni ket evig...?
2019. aug. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A letiltási díjat, mert ez kb. 10e Ft. Úgy gondolom, ha majd megérkezik 2 év múlva az új(abb), akkor azzal együtt meg lehet szüntetni magát a számlát is. Ma nem tudtam, mert (ez lett volna a cél), most 2019/07 hóban járt le a kártya és valahol vagy bolyong még az új vagy én hittem azt, hogy már megint számlalevél jött és kidobtam.
2019. aug. 8. 17:54
 3/7 anonim ***** válasza:
Mondd, h nem kaptad meg, küldjék újra.
2019. aug. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Még az sem kizárt, de arra meg az a válasz, hogy érdeklődjek a postán. De a posta sima levélben nem tud segíteni.
2019. aug. 9. 01:08
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem fognak olyat mondani, hogy keresd a postán
2019. aug. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azért ahhoz ész kell, hogy a banki adataid tartalmazó papírokat csak úgy a kukába dobd...reméljük, a pon kódos borítékot is mellé dobtad
2019. aug. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Cserekártyánál nincs PIN-kód és mindaddig nem adhat visszaélésre okot, míg nincs aktiválva. Azt meg csak én tudom. Bízom benne, hogy a dolog majd kiforrja magát, esetleg teljesen megszűnik a Multipont, úgy, mint anno az AmEx, amit felváltott a Bonus.
2019. aug. 11. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!