Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Azt be lehet àllítani vagy...

Azt be lehet àllítani vagy eleve úgy van ha veszek le pénzt de nincs annyi ne menjek mínuszba hanem ne lehessen levenni pénzt és kész?

Figyelt kérdés
Szakítottam a barátommal aki netes oldalakon vásárolt az én kàrtyàmról mert neki nem volt. Levettem az összes pénzt a kártyámról. Így is tud majd vásárolni, hogy nincs rajta pénz és mínuszban leszek vagy egyszerűen nem tud? Ha én vennék le pénzt akkor én se tudok majd? Anyumnak úgy volt, hogy mehetett minuszba régebben. Nem értem semmit ehhez aki tudja segítsen köszi

2019. aug. 9. 14:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nincs hitel kereted akkor nem mehetsz mínuszba, legfeljebb a banki díjak miatt. Tehát ha most tényleg mindent levettél akkor jövő hónapban mínusz lesz a havi díj miatt.
2019. aug. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tehát mondjuk ha venne netről valamit az ex akkor kiírja neki,hogy nem tud mert nincs rajta annyi pénz?
2019. aug. 9. 18:27
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen.


(de amúgy ez bűncselekmény más kártyáját használni, még ha tudja is az adatokat. Nyugodtan jelentsd fel)

2019. aug. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!