Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A fundamentát csak lakás...

A fundamentát csak lakás vásárlásra lehet fel használni, vagy szabad felhasználásra is, ha le jár?

Figyelt kérdés
Rég kötöttem, havi 20150 ftot vonnak, nem tudom, mikor jár le pontosan, de csak lakás vásárlásra lehet felhasználni, vagy bármire, ha le jár?

2019. aug. 12. 07:04
 1/4 anonim ***** válasza:
81%

LAKÁStakarék pénztárat csak LAKÁScélra lehet költeni.


Ez lehet felújítás, lakásvásárlás, lakáshitel törlesztés stb. Keress rá a neten, hogy mire lehet felhasználni.

2019. aug. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A lepontozó azért írhatná hogy miben nem jó az első válasz. A t.k.m tele van a mindig okosabbakkal...
2019. aug. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm, én fel pontoztam :)

Fizetem egyébként de mi van akkor ha le jár De épp nincs is rá szükségem hogy lakást vegyek?

2019. aug. 13. 07:19
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem rád gondoltam a lepontozással...


Addig nem kapod meg a pénzt, nem kamatozik, marad a számlán. Ha nem lesz lakáscélod akkor az állami támogatást sem fogod megkapni.

2019. aug. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!