Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel

A kérdés

Babaváró hitel esetén az "veszélyeztett terhes táppénzemet" figyelembe veszik?

Ma olvastam, hogy ez buktató.

De tapasztalatra lennék kíváncsi.

aug. 12. 19:15  Privát üzenet  

A válaszok
Nem veszik figyelembe. Van bank, ami a nő fizetését se, nemhogy táppénzt. (Konkrétan a K&Ht tudom, ahol a nő fizetésének 70 százalékával de legfeljebb a gyed maximum összegével kalkulálnak.)

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont aug. 12. 19:39 Privát üzenet
Kamumail nevű felhasználó válasza:

Párom táppénzen volt majdnem végig. Így is figyelembe vették a jövedelmét, a GYED maximumáig elvileg, ami kb a teljes fizuja volt, tehát még jól is jártunk.

Meg is kaptuk a hitelt, már csak a folyósítást várjuk.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont aug. 12. 21:39 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

2. válaszoló, ez melyik banknál volt?

# 3/5Időpont aug. 13. 07:21 Privát üzenet
Kamumail nevű felhasználó válasza:

k&h

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont aug. 13. 08:12 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm!

# 5/5Időpont aug. 13. 09:09 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mennyi a havi kamat pénzkihelyezésnél?
Ausztriában dolgozó magyar állampolgár vehet fel Ausztriában hitelt?
Személyi kölcsönt vettem fel, és rá 2 napra kiderült hogy terhes vagyok méghozza veszélyeztetett. Így táppénzre kell menjek? Ez jelenthet problémát a bank szemszögéből?
Hogy a legcélszerűbb, (legbiztonságosabb) lakáshoz jutni? Ingatlant szeretnénk 3 év albérlet után,70 ezer megy a bérlésre + rezsi. Van egy 2 éves kisfiunk és egy terhes feleségem.
Ha házat szeretnénk venni hitelre, hátrány hogy 4hónapos terhes vagyok?
Ha a hitel felvételekor kötöttünk olyan biztosítást ami táppénz idejére szól, akkor az olyan táppénzre is vonatkozik ha terhes vagyok és ugy megyek el táppénzre?

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések a Banki ügyek, kamat, hitel rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!