Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel

A kérdés

OTPhez megy a jövedelem 3 éve akkor is felhivják a munkáltatót?

Hitelbirálat esetén ha az adott bankhoz megy a kovedelem akkor felhívják a munkáltatót egyeztetés miatt? (500000 ft Személyi kölcsön esetén)

Keress kérdéseket hasonló témákban: OTP, kölcsön, jövedelem, igazolás, munkáltató

aug. 13. 20:59  Privát üzenet  

A válaszok

Igen fel.én kamu munkaltatóit csináltam

En egy jó ismerősöm számát adtam meg öt hívták mint főnököm.

Simán meg kaptam.

A válasz 52%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont aug. 13. 21:18 Privát üzenet
Amit az egyes ír, az büntetőjogi kategória. Nem biztos, hogy felhívják amúgy. A nagyobb cégeknek az erre a célra kiadott száma nem is él amúgy.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont aug. 13. 22:47 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem akarok törvénytelen dolgot elkövetni.. csak nem akarom hogy a volt nejem tudjon rola hogy hitelt veszek fel (az irodán dolgozik a munkahelyemen.. halisten közvetlen kapcsolatban nem vagyunk

# 3/3Időpont aug. 13. 22:57 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Adóstárs új hitel felvétel esetén, mennyire terheli az előző hitel?
Saját banknál akartam felvenni személyi kölcsönt. Azt mondták, hogy 1 hetet kell várnom. Jövedelem igazolást nem kértek, ebben az esetben is felhívják a munkahelyemet vagy sem?
Provident elfogadja a csedet ha az 100ezer feletti havi jövedelem?
Készpénzes jövedelemre hol kaphatok személyikölcsönt?
A kilépőpapírok között van olyan amit elfogadnak jövedelem igazolásként az elmúlt 12 hónapból, vagy ki kell kérnem a volt munkahelyemről?
A bank pontosan mit tekint "jövedelemnek" a számlára érkező összegek közül?

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések a Banki ügyek, kamat, hitel rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!