Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel

A kérdés

Saját név megadása nélkül nem küldhetek pénzt szàmlaszámra?

Adott egy személy, akinek nekem kellene l küldenem valaki helyett egy kisebb összeget. Muszáj megadnom minden esetben a saját nevemet? Tudom, hogy egyébként elkérik a személyit, de semmilyen eshetőség nincs arra hogy annak a nevét írják fel küldő félnek aki megkért az ügyintézésére? Semmi komoly ügy, egyszerűen csak magán okokból nem szeretném ha látnák a nevem.

Keress kérdéseket hasonló témában: KP

aug. 14. 12:01  Privát üzenet  

A válaszok
Ha ír neked meghatalmazást az illető, akkor befizethetsz pénzt a nevében.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont aug. 14. 12:19 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Szóval ezt lehet, ez nagyon jó, köszönöm!

# 2/4Időpont aug. 14. 12:23 Privát üzenet
Ez nem fog működni.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont aug. 14. 19:55 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Annak, aki esetleg idetévedne, mert hadonló kérdése van...tényleg nem működik így, ezt nem engedik semmiképp! Köszönöm mindkettőtôknek a választ :)

# 4/4Időpont ma 05:38 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Üdv! Mivel nekem kevés a jövedelmem de ha hitelt szeretnék felvenni akkor elfogadják úgy a bankok a kivonatot, hogy két ember jövedelme/ munkabér / ugyanarra a számlaszámra érkezik?
Rossz számlaszámra utaltam. Vissza tudom kapni a pènzem? Vagy kár is bemennem a bankba?
Nem tudok IBAN számlaszámra utalni, mert nem fogadja el a számlaszámnál a betűket, hogyan kell, előrefizetésem lenne?
El veszítettem a bankkártyám papírjait, de szükségem lenne a számlaszámra. Valaki?
Külföldi számlaszámra számlaszám nélkül utalhatok valahogy?
Vettem a vaterán egy terméket és utalással lehet fizetni. Nekem nincs bankkártyám se számlaszámom.18 év alatt küldhetek pénzt egy számlaszámra? És mennyibe fog ez kerülni? Bocs a...

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések a Banki ügyek, kamat, hitel rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!