Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP babaváró hitel, valaki...

OTP babaváró hitel, valaki járt már így?

Figyelt kérdés
Be adtuk az igénylést tízmillió forintra. Előzetes felmérésben is megfeleltűnk. Nem rég jött a válasz, egy igen alacsony összeget ajánlottak.
2019. aug. 22. 13:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Hogy megfeleltetek, nem jelenti azt, hogy a jövedelmetek alapján megkapjátok a teljes 10 millát.
2019. aug. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Értem én, csak azt nem mikor a hölgy felhivott és nézte a jövedelmet. Akkor azt mondta semmi akadálya a tízmilliónak. Nem tudom ha másik bankban próbálkozunk változna e az összeg.. 😶
2019. aug. 22. 13:56
 3/10 anonim ***** válasza:
85%

A kérdésedre nem tudom a választ, de arra figyeljetek, hogy ha a minap olvastam: ha most felvesztek mondjuk 6 milliót, akkor később nem lehet igényelni a maradék 4 milliót, hiába változna pozitívan az anyagi helyzetetek.

Szóval tényleg lehet, hogy más banknál is meg kéne próbálkozni.

Lehet, hogy alacsony a jövedelmetek, lehet, más hiteletek, törlesztőtök is van, nem tudjuk így látatlanban, mi volt az oka.

2019. aug. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem ez nem adott bank dönti el, hanem valahol a központban külön foglalkoznak vele, de hívd fel a bankot és kérdezd meg.
2019. aug. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Azzal nem veszítesz semmit, ha más bankhoz is bemész érdeklődni.
2019. aug. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
De, adott bank dönti el. Előzetes hitelbírálat semmit sem ér, mindenkinek azt mondják, amit hallani akar, főleg OTP. Sperbankot ajánlom.
2019. aug. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Megkérdezhetem mennyit ajánlottak és milyen keresetre? Mi 4M-t vennénk fel, a kettönk fizetése 320. Nem lenne jo ha mire megegyezünk a tulajjal kevesebbet akarna adni a bank :/
2019. aug. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
22%
Minket kerek-perec elutasított az OTP, mivel a férjem vállalkozó. Az én alkalmazotti jövedelmem 279000 forint.
2019. aug. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
78%
Utolsó , miért utasítottak el mert vállalkozó a férjed ? Mi mindketten vállalkozók vagyunk férjem KATA s egyéni én pedig Kft-s , nálunk semmi gondot nem jelentett ez az OTP nél.
2019. aug. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Erre is csak következtetni tudok, ugyanis nem indokolták, mondván hogy banki titok.
2019. szept. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!