Csok 2 gyerekre?

Figyelt kérdés

Eddig nem követtem figyelemmel hogy hogyan igényelhető a csok és hogy mégis mennyi mert gondoltam nem érint. Most viszont érdekelne, de több helyen is rákerestem, mindenhol mást olvastam.

A kérdésem igazából az hogy van 2 gyerekünk, rájuk a 10+10 millió jár vagy a 2,6+10 millió? Én a 2,6-ot olvastam, de egy ismerősünk azt mondja hogy a 10+10.

Harmadik gyerek kizárva, csak a pénzért nem szülök! ;)


2019. aug. 22. 20:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Sokkal pontosabb információt kapnál, ha egy bankban érdeklődnél.
2019. aug. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Utóbbi. 10+10 csak 3 vállalt gyerekre jár. Most mentünk át rajta 2-vel és nem 3-mal. Ezért biztos.
2019. aug. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Első! A bankba a tökük tele van ezekkel a kérdésekkel és nem túl segítőkészek csak akkor ha már úgy mész hogy ott is akarod intézni a hitelt. Illetve az se mindegy melyik bankba érdeklődik az ember.

Sokszor többet ér annak a véleménye aki már átesett rajta és többet tud mondani.

Másodiknak köszönöm. Akkor ha jól értem a 2,6+10 millió.

2019. aug. 22. 22:11
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Így értettem.
2019. aug. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!