Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Nyert már valaki OTP gépkocsin...

Nyert már valaki OTP gépkocsinyereménybetéttel?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, hogy érdemes e ezzel foglalkozni, vajon mekkora lehet az esély rá hogy nyerek?

2019. aug. 23. 08:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem az összefüggést. Azért, mert mondjuk én nyertem, az hogy függ össze a te nyerési eselyeddel?


Annál utána tudsz nézni, melyik címetből mennyi van forgalomban, havonta mit és mennyit sorsolnak.


Nekünk van 4 db ilyenünk, nekem a férjemnek és 1-1 a két gyereknek. Kb 5 éve kaptuk, nem nyertünk még vele, bár februárban néztem meg utoljára, szóval majd csekkolom.

2019. aug. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
több valaki is ynert már
2019. aug. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ami nekem van, azt még 93-ban vette a nagyim, eddig nem nyertem vele, néha rá szoktam nézni a kihúzott sorszámokra.
2019. aug. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezekkel nagyon kevés az esély, h nyerj. Rengetegen adják oda a pénzüket az otp-nek, hogy azt higyjék, hogy nyernek egy autót.
2019. aug. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Még nem de ismerős igen. Amikor ennyire alacsonyak a kamatok, én így gyűjtöm a pénzt, akármikor fel tudom venni úgyis. Pár forint kamat helyett van egy kis esély hogy nyerek, de nem számítok rá nyilván. Most is van pár betétkönyvem.

Illetve ajándékba is pofásabb mint a készpénz. A megajándékozott akár másnap kiveheti de hagyhatja is.

2019. aug. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
nem nem érdemes
2019. aug. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Évtizedek óta van jó pár a családban, soha senki nem nyert velük (különböző címletek, különböző sorozatok stb)
2019. aug. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Persze hogy nyernek. Képzeld, az összes autót amit kisorsolnak pl az OTP-nél, azt mind megnyeri valaki.

Csak 700 olyan autó van amit át sem vett a a tulajdonosa!

2019. aug. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nálunk 2 db van a családban több évtizede, eddig mi sem nyertünk, de minden hónapban könnyedén és buzgón ellenőrzöm itt :D:


[link]


Az át nem vett nyereményjegyzékben van olyan, aki már 2x is nyert O.o

2019. aug. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!