Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Miért nem kell az embereknek...

Miért nem kell az embereknek az ingyen pénz?

Figyelt kérdés
Van egy online bank, ami fizet azért mindkettőtöknek, ha beajánlasz hozzájuk valakit, és küldenek egy bankkártyát is, valamint mobilapplikáción keresztül lehet kezelni mindent. Írtam egy csomó barátomnak, de csak egy vette komolyan, a többi bizalmatlan volt, meg csak a kifogásokat keresték. Miért csinálják ezt?
2019. aug. 23. 13:19
1 2 3 4 5
 1/42 anonim válasza:
42%
Azért nem kell, mert átverés.
2019. aug. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 A kérdező kommentje:
Kifejtenéd mi az átverés abban, hogy perceken belül megkaptam a pénzt miután regisztrált az egyik barátom?
2019. aug. 23. 13:23
 3/42 anonim ***** válasza:
35%
Ingyen pénz nem létezik. Jogos a bizalmatlanság. Kamu az egész úgy ahogy van. Ingyen nincs semmi. Ha így lenne, senki nem dolgozna.
2019. aug. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
84%
Kérdező, ezt én sem értem. Szerintem azért nem, mert 3500 forintot fel kell töltened (és az most mindegy, hogy rögtön, ingyen visszautalhatod magadnak).
2019. aug. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
31%
Keress rá az MLM kifejezésre...
2019. aug. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
34%

Mennyibe kerültek az elvesztett barátok?

Ha egy ismerősöm ilyen piramisjátékkal zaklatna, azonnal megszakítanám vele a kapcsolatot, mert van egy min. IQ elvárásom. Te mennyiért adod a baráti kapcsolataid? Csak hogy számszerűsítsük!

2019. aug. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 A kérdező kommentje:
Egy hónapig ezt a kártyát használtam külföldön, jópárezer forintot meg tudtam vele spórolni, mert nem a saját hazai bankom szégyenteljes árfolyamán váltottam az eurót. Ráadásul azonnal kapom az értesítést ha vásárlás történik, nem húznak le hogy fizessek elő a múltszázadi SMS szolgáltatásra. Nem tudom ki lett átverve. :)
2019. aug. 23. 14:24
 8/42 anonim ***** válasza:
47%
A Revolut egy nagyon jó dolog, de sok ember hülye hozzá, mint az itteni negatív kommentelők és az ismerőseid.
2019. aug. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
21%

És ez véletlenül sem a reklám helye, mi...?


A számot nem hallottam, mennyiért is nem számítanak a barátok?

2019. aug. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
42%
8! Inkább legyek ahogy te mondtad hülye, mint részese legyek egy piramisjátéknak. Ez az egész Revolut egy baromság. Nagyot fog bukni mindenki ezzel. Aztán futhattok a pénzetek után, allambácsi remélem nem fog kisegíteni benneteket
2019. aug. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!