Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A Revolut bankkártyámat...

A Revolut bankkártyámat odaadhatom a barátnőmnek?

Figyelt kérdés

Ukrajnában él. Az én otp mastercardommal van szinkronizálva, így bármikor tudnék neki pénzt küldeni.

Ez így lehetséges, vagy van ennek valami logikai hátulütője?


2019. aug. 23. 16:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Ehhez inkább a felhasználási feltételeket olvasd el. Egyébként miért nem rendel sajátot? Sokkal egyszerűbb.
2019. aug. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
19%
Nem vagyunk kíváncsiak a Revolut reklámodra. Köszi
2019. aug. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%
Felőlem aztán. De mindenkinek jobban megérné, ha csinálna sajátot.
2019. aug. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%
Rendeljetek neki az ajánló linkkel, és még pénzt is kaptok. Appon belül pedig ingyen utaltak egymásnak
2019. aug. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)

Tényleg ez tűnik a legegyszerűbbnek.


(reklám? :D ennyire erővel az is reklám lenne egy csak készpénzt használónak, ha a Visa vagy Mastercard bankkártyát csak egy kicsit is szóba hoznám. Haladni kell a korral.)

2019. aug. 23. 17:41
 6/11 anonim ***** válasza:
79%

Mivel a te neved van rajta hivatalosan nem fizethet vele, simán ellenőrizhetik, hogy az igazolványán ugyanaz a név szerepel-e, vagy sem. Mondjuk a ti esetekben mlgcsak erre sem lenne szükség, mert ha jól értem más nemű.

Amúgy nem jellemző, hogy ellenőrzik, de megvan a lehetőségük.

2019. aug. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
68%
Kérdés, hogy ukrán állampolgár igényelhet-e...
2019. aug. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
68%
Közben megnéztem és igen, igényelhet.
2019. aug. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszi, én is utánanéztem közben és ezt találtam.

komment:

"

Hi,

My girlfriend is using Revolut card in Ukraine at the moment.

Although there’s no problem with paying by card in the local shops (no fees, good exchange rate), she can’t withdraw money from ATM’s. Privatbank ATM (the biggest Ukrainian bank) didn’t recognise the card at all, while Ukrsibbank notified about a 2 USD fee for each withdrawal. So, I’d recommend you to think about a backup solution."


Tehát az egyik bank nem ismerte fel a kártyát, a másik meg költséges volt.

Kíváncsi vagyok, hogy az Otp bankautomatával mi a helyzet.

2019. aug. 23. 21:41
 10/11 anonim ***** válasza:

LOL te láma, nagyon tekersz azért a 3000Ft-ért, 37 kérdés 3 nap alatt. Olvastam, hogy akkor vesznek fel valakit alkalmazottnak, ha 1 hét alatt 200embert léptetnek be!


Kérdésem, hogy kapsz-e 3000Ft-os beléptetési díjat, ha csak teszem azt 10 embert léptetsz be, vagy ez a kifizetés is a 200-hoz van kötve? Ezen esetben megérteném, hogy miért tekersz ennyire :)

2019. aug. 24. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!