Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Melyik bank a legjobb ha havi...

Melyik bank a legjobb ha havi 200 nettó munkabér megy rá?

Figyelt kérdés
Nem feltétlenül a legolcsóbb, de persze az is érdekel. de leginkább az érdekel, ki miért mondja hogy a legjobb az amit a legjobbnak mond?
2019. aug. 23. 20:51
 1/2 anonim ***** válasza:

A Bank monitor oldalán meg tudod nézni.

Sokmindentől függ, havi hány állandó és eseti utalási van, van-e díjlehívàs, kp felvétel...

2019. aug. 24. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Inkább számlacsomag, mint bankfüggő és erősen függ attól, mire használod a számlát, mennyi a kártyahasználat ill milyen szolgáltatásokat szeretnél.

Nekem mindkét (+1 értékpapír szla) számlám a Cibnél van, ha gondolod, még az új ügyfél ajánló kódomat is megadom privátban. (+5000 forint jár az ajánlónak és az ajánlottnak is)


Nekem kártyázó max a lakossági csomagom, de nem biztos, hogy neked az megéri.


Ami miatt meg vagyok elégedve velük

Csomag abszolút az igényeimnek megfelel, rendszeresen keresnek ajánlattal, de nem spamelés szinten, mobilapplikáció rendben van, netbank jól működik, telefonos ügyfélszolgálat kedves és nem 10-20 perc mire felveszik a telefont, ha kell simán visszahívnak.

Folyószámla hitelt 16 órán belül megkaptam.

2019. aug. 26. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!