Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Éjjel hány óráig közlekedik...

Éjjel hány óráig közlekedik az M2-es metró?

Figyelt kérdés
Holnap éjfél és hajnali 1 között kb. àt kellene jutnunk Budapest Keletiből a Délibe. Az internetes menetrend azt írja, hogy a legutolsó metró 23:15-kor megy, viszont egy most letöltött alkalmazás úgy írja, hogy éjfélkor és hajnalban is jár az M2-es metró. Valaki tudna segíteni, hogy most mi a valós vagy hogy tudunk eljutni ebben a késői időben a délibe?

2019. aug. 23. 22:23
 1/5 A kérdező kommentje:
Persze ezt nem ebbe a kategoriába akartam, de kérdés nélkül betette ide :/
2019. aug. 23. 22:25
 2/5 anonim ***** válasza:
Most megnéztem a BKK Futár appban és ott is ellentmondásos infók vannak. A menetrend szerint onnan 23:55-kor megy az utolsó, de megállóhelyi indulásoknál 0:35 is van, szóval passz....
2019. aug. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
bkk.hu utazástervezőben be lehet állítani az indulás időpontját pontos címemmel és kiírja.
2019. aug. 24. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, úgy néz ki, akkor majd alakul hogy lesz...az oké, hogy beírom a bkk.hu-n nyilván megpróbáltam, nem azért írtam ide, mert unalmas volt éjjel a tv, de ahogy írtam is, egyik app ezt mutatja, màsik azt...leírtam egyértelműen, hogy ezért tettem fel a kérdést, hátha valaki olyan ír, aki használja, ismeri mostanában a metro közlekedést.
2019. aug. 24. 06:01
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nézzétek meg inkább a bkk.hu oldalon, azaz a BKK honlapján a feltöltött pdf menetrendeket!


Ott egyértelműen látszik, hogy munkanapokra virradóra 23:35 órakor, szabad- és munkaszüneti napokra virradóra 0:35 órakor megy az utolsó M2 metró a Keleti pályaudvartól a Déli pályaudvar felé.


A 23:15-öt nem tudom honnan szedted, egyik nap sem az az utolsó indulás.


Egyèbiránt az 5-ös busszal 23:44-kor el tudtok menni a Korlát utcáig, onnan rövid séta. Hasonlóképp 0:22 és 1:22-kor a 956-ossal mehettek a Korlát utcàig, 23:50 0:50-kor a 990-essel a Déli pályaudvarig.

2019. aug. 24. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!