Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel

A kérdés

Lehet 2 PayPal-t,1 bankszámlához kapcsolni?

Keress kérdéseket hasonló témákban: PayPal, bankszámla, bankkártya, internet, pénz, utalás, valuta, online, bank

2019. szept. 16. 16:24  Privát üzenet  

A válasz
Nem.

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 2019. szept. 24. 15:44 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Évek óta kérdés mindenhol, de még sehol nem kaptam rendes választ. Valaki esetleg tudja ezeket a PayPal-al kapcsolatban?
Ha nincs bankkártyám attól még lehet paypal számlám és kérhetem arra a pénzküldéseket?
Paypal-on lehet olyan fiókot létrehozni ami nincs bankszámlához kötve? értem ezt ugy hogy az ott megkeresett pénzt kiküldik postán xDDD postás hozza xDDD
PayPal bankszámlához muszáj hozzárendelni rendes bankszámlát vagy az nélkül is működik?
Ért valami a PayPal internetes bankszámlához?
Egy darab bankszámlához lehet egynél több paypal fiókot csatolni?

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések a Banki ügyek, kamat, hitel rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!