Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Babaváró hitel összegét...

Babaváró hitel összegét pozitív elbírálás után mennyi idővel utalják?

Figyelt kérdés
Megfeleltünk minden előírásnak, van saját ingatlanunk, biztos jövedelmünk, stb.. hány nap/ hét, mire megérkezik a pénz a számlánkra? (Kh bank)

2019. szept. 25. 16:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A KH-ban ez annyira túl van bonyolítva, hogy jobb, ha ott kérdezed meg. Hiába elvileg szabad felhasználású, náluk ez nem így van. Nem mindegy, mit jelölsz be a nyomtatványon. PL ha lakásvásárlást, már eleve vinni kell az Adásvételit, vagy legalább egy előszerződést, de ha az nincs, akkor a folyósítást elhalasztják.
2019. szept. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nagyon jó... :( legalább kiralhatnának egy táblát hogy "lassúak vagyunk, ne gyere be" :D
2019. szept. 25. 19:47
 3/12 anonim ***** válasza:
Mi pont ezért jövünk el a Kh-tól. Nem engedték, hogy a náluk lévő személyi kölcsönünket Babaváróból betörlesszük. Így átmentünk az Otp-ben, ahol mindennek megfeleltünk. Már meg is kaptuk az összeget. A Kh iszonyú rugalmatlan másban is.
2019. szept. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Elég nevetséges hogy már egy hete jóváhagyták, aláírtunk mindent, és még sehol semmi.. mire várnak még azt nem tudom.. oké nem sürgős, de túl akarunk végre lenni a banki dolgokon..
2019. szept. 25. 23:21
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
mi egyik héten aláírtuk a szerződést, köv. héten utalták (erste), még én is meglepődtem rajta
2019. szept. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Igênylés, vagy jóváhagyás után 1 hét?
2019. szept. 26. 10:18
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
papírok aláírása után.... aláírtuk, majd senki nem szólt hogy elfogadják vagy nem.. Egyik héten kedd, köv. hét csütörtökön számlámon volt a pénz
2019. szept. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Kicsit bánom már hogy a kh-t választottam, de már mindegy.. elvileg 30 nap folyósítási határidő van..
2019. szept. 26. 11:22
 9/12 anonim ***** válasza:
Otp: beadtuk a kérelmet, a 10. napon alaírtuk, kijottunk a bankbol, es már rajta volt a penz.
2019. szept. 27. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

OTP

Igénylés után harmadik napon szerződéskötés. Szerződéskötés pillanatában a számlán a pénz.

2019. dec. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!