Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP netbank ön keresztül...

OTP netbank ön keresztül utalhaton Raifeinsen bankszámlára?

Figyelt kérdés
Ha én az OTP netbankján keresztül utalok, Raiffeisen számlaszamra? Lehetséges? A bank ezért levon valamennyi összeget?

2019. szept. 29. 22:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen, lehetséges. Az utalásnak van díja, a számládról levonják.


Nem tudjuk, milyen számlacsomagod van, de például a bázis és a junior számlacsomagban az utalás díja:

0,35%, minimum 227 Ft/ maximum 10.280 Ft

2019. szept. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem Junior számlám van. Pár hónapja utaltam 2 ezer Forintot, 24XX Forintot vontak le, tehát 400 valahány Forint volt az utalási költség.
2019. szept. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor ezek szerint tőlem is raboltak vagy 7 ezer forintot... A rohadt életbe ha ezt tudom készpénzben fizetek.
2019. szept. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ah most néztem meg 750 forintot vontak le. Ìgy màr nem vészes annyira
2019. szept. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Junior csomagba vagyok. Remélem nem az van, hogy levonnak több 10 ezer forintot.
2019. szept. 30. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!