Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ebben az esetben tudom igazoln...

Ebben az esetben tudom igazolni a havi rendszeres jövedelmem?

Figyelt kérdés
Ha ebben a hónapban kezdtem el rendesen bejelentve dolgozni, és Cofidis hitelt szeretnék felvenni, amihez igazolni kell hogy havi rendszeres nettó 70 ezer forintos jövedelmem van, akkor ezt tudom igazolni ez alapján az egy hónap után, vagy ehhez több hónapra van szükség? És még az is érdekelne hogy mi történik ha teszem azt elbocsájtanak a jelenlegi munkahelyemről, és nem bejelentve dolgozom, így nem is tudom igazolni a jövedelmem, de már felvettem a hitelt akkor amikor még megvolt a bejelentett munkahelyem?

2019. okt. 7. 19:27
 1/3 anonim ***** válasza:
3 hónap minimum, de akkor sem garantált.
2019. okt. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És mi történik abban az esetben ha tudom igazolni hogy 3 hónapja rendszeres havi jövedelemmel rendelkezem, felveszem a kölcsönt, majd utána elbocsájtanak az adott bejelentett munkahelyemről, és elmegyek dolgozni egy nem bejelentett munkahelyre? Ekkor már nincs szükség semmilyen igazolásra a munkámról, csak tudjam törleszteni a havi törlesztőt?
2019. okt. 7. 19:56
 3/3 anonim ***** válasza:
2: nem kell újra igazolni, csak az érdekli őket, hogy fizess.
2019. okt. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!