Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha 10 millió forint hitelt...

Ha 10 millió forint hitelt szeretnék felvenni, annak kb. mennyi lenne a havi törlesztőrészlete? És mik a feltételei? Házat szeretnénk venni.

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy ezt így meg lehet -e mondani, de ha valaki tudna segíteni, megköszönném!
2010. júl. 16. 11:44
 1/7 anonim ***** válasza:
hiteltanácsadó tud segíteni, de önrész nélkül beles se vágj
2010. júl. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

szerintem vegyél lakást inkább. pesten nem belvárosban, pl zuglóban már kaphatsz 8milláért lakást. ha van mondjuk 4millád, akkor mellé felveszel 4et és ennyi.


addig nyújtózkodj... (ahogy Hofi mondaná: "drága aranybogaram... tényleg azt hitted, hogy lesz takaród?"

2010. júl. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat! Szóval, egyrészt mindenképpen házat szeretnénk, másrészt, nem pesten. Zala megyeiek vagyunk. Szóval marad a dunántúl, de még nem tudjuk hova is lenne érdemes. 3 milla önrész lenne, max. 4.
2010. júl. 16. 12:31
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi 9,4 milláért fizetünk 120-at havonta (hitelfedezeti biztosítással mindennel együtt).
2010. júl. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha 10 mill körül szeretnél felvenni, akkor a havi törlesztőd 80ezer - 130ezer között lehet pénzintézetektől függően. Igény szerint, akár hitelfedezeti biztosítással kombinálva.

A feltételek:

1. Ne legyen senki, aki a hitelfelvételben szerepel a BAR listán.

2.Legyen havi szinten befolyt - munkáltató által, és bankszámlával, vagy apeh által igazolt jövedelem 250ezer forint körül. A bank mit fogad el az a kiszámolt havi törlesztőd nagyságától is függ. A bank mit fogad el. Ez lehet megosztott jövedelem, azaz adós, adóstárs(ak) együttese.

3.A terhelendő ingatlan forgalmi értéke 18mill körül legyen.

Természetesen kevesebb igényelt összeg csökkent a fenti összegek nagyságát.

Ha szeretnéd, hogy utánanézzünk, írj privit.

2010. júl. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a segítséget! Azt hiszem eláshatjuk magunkat a föld alá. Eléggé el vagyok keseredve, mert kezd elveszni az összes reményem, hogy nekünk lesz valaha saját otthonunk. A férjem nemhogy 250-et, de még 100 ezer forintot sem keres. Én gyed-en vagyok, úgyhogy erről ennyit. Nem tudom mi lesz.
2010. júl. 26. 16:36
 7/7 anonim ***** válasza:
Most már közel 4x annyiba kerül az a zugloi lakás.
2022. febr. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!