Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mit lehet tenni, ha paypal-on...

Mit lehet tenni, ha paypal-on hibás e-mail címre lett pénz átutalva?

Figyelt kérdés
Nekem küldtek volna pénzt, de hibásan adtam meg a címet. A küldő vissza tudja fordítani ilyen esetben?
2019. okt. 12. 22:29
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
E-mailra hogyan lehet pénzt küldeni?
2019. okt. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen.Cancel transferrrel...es par nap mulva viszautaljak a penzt...velem is megtortent nem egyszer.

Aztan ujrakuldi ezutal mar a rendes email cimre es par percen belul meg kell erkezzen.

2019. okt. 13. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi lett elrontva a címben? Nekem egyszer .de végű emailcím helyett .com-ot adott meg a küldő.

Ellenőriztem, hogy létezik-e ilyen email cím és mivel nem létezett, hát létrehoztam. Utána beírtam a Paypal fiókomba alternatív email címként és megkaptam a pénzt.

2019. okt. 13. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

a cím eleje lett elgépelve, és pechemre van olyan létező cím. :D


de ha visszavonható, akkor nincs gond :) köszi a válaszokat.

2019. okt. 13. 07:44
 5/8 anonim ***** válasza:

Hat...ize..ha letezo a cim es el tudtak utalni akkor bukta...De hiaba letezo a cim ha nincs paypal fiokhoz hozarendelve..akkor viszavonhato mivel meg nem teljesitettek az utalast (mivel nem tudja ha az adott cim nincs hozzarendelve paypal fiokhoz..)

A kuldok kell megnezze hogy visza tudja e meg vonni az utalast ha igen nyert ugyetek van.

2019. okt. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nem tudom, ma nem beszéltem vele, mit sikerült. de reggel megnéztem, sajnos paypal fiók is van regisztrálva azon a címen...:D mostmár csak az a kérdés ugye, hogy van-e használva vagy ilyen félreeső szellemfiók, ami egyszer jó volt valamire.
2019. okt. 13. 21:36
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Akkor rosz hiorem van...bukta...tuti...nehezen adjak vsza csak ha szellemfiok es nem vettek ki a penzt...akkor esetleg..mert nyitni kell egy dispute-t ahol a kuldo elmodnja hogy keri visza a penzt mivel rosz cimre utalt...

Ha meg ottvan a penz es a paypal is jonak latja akkor viszautalja...de mindignkabb ugy nez ki eluszott a penz...

2019. okt. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hát jah. nem baj, végülis jófej volt, és elküldte újra nekem a jó címre, aztán nem tudom neki sikerült-e intézni valamit.
2019. okt. 15. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!