Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha kétszer rossz pin kódot...

Ha kétszer rossz pin kódot adtam meg egy atm-nek, akkor utána ha jó pin kódot adok meg lenullázza a helytelen próbálkozásokat?

Figyelt kérdés
Mert ugye 3 rossz pin kód után elvileg benyeli a kártyát.
2019. okt. 13. 20:28
 1/3 anonim ***** válasza:
63%
Ha egymás után írod be 3x rosszul, akkor nyeli be. Nem egész életed során, hogy most egyszer elrontod, meg jövő hónapban is egyszer, aztán 2 év múlva egy rossz mozdulatnál lőttek a kártyának. Szóval most lenullázódott, ne aggódj.
2019. okt. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :)
2019. okt. 14. 06:29
 3/3 anonim ***** válasza:

3-nál nem nyeli be, elrontottam 3-or, kivettem visszatettem megint elrontottam 3-or, kivettem és 2 hibás után elfogadta, totál rontás 5 perc alatt 8db.


A vicc az egészben, hogy minden alkalommal ugyan azt ütöttem be, de nem akarta elfogadni (bokámon levő tetkó, tehát nem is kell rá emlékeznem)! A bankok a pénzre utaznak és 117Ft-ot leszed a számláról minden hibás próbálkozásra.


Engem pl. ez a végtelen próbálkozási lehetőség is felidegesít, mi van ha elveszti az ember a kártyát és egy "értelmesebb és becsületes" kokszos megtaláló rááldoz egy fél napot és megfejti a pint.

2019. okt. 14. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!